Logo Yazılım Bayi ve Çözüm Ortağı olarak Logo Destek, Logo Eğitimi, Satış hizmetleri Veriyoruz

Ürünler

Logo Go 3

Logo Go 3

Logo Go 3, farklı sektörlerdeki KOBİ`lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, iş süreçlerinin doğru bilgiyle tek bir kaynaktan yönetilmesini ve maliyetlerinin düşürülmesini sağlayan yeni nesil bir yazılımdır. Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzlü yepyeni bir platform olan GO 3, dağıtım, hizmet, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha birçok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır. GO 3 ile finans, muhasebe, bordrolama, sipariş, satın alma, tedarik zinciri yönetimi işlemleri eksiksiz gerçekleştirilebilir.

KOBİ`ler için özel olarak geliştirilen Logo GO 3 sayesinde stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçleri tek noktadan etkin bir şekilde yönetilebiliyor.

Uçtan uca yönetim
Logo GO 3, KOBİ`lerin muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi, e-Devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor. Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzle desteklenen Logo GO 3 ile KOBİ`ler, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak rekabette bir adım öne geçiyor.

İhtiyaçlara özel çözüm
KOBİ`lerin genel ihtiyaçlarına göre tasarlanan Logo GO 3, ayrıca işletmelerin özel gereksinimleri için de ek özelliklerle zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ`ler, kendileri için en uygun Logo GO 3 paketini oluşturabiliyor.