Logo Yazılım Bayi ve Çözüm Ortağı olarak Logo Destek, Logo Eğitimi, Satış hizmetleri Veriyoruz

Ürünler

Logo Start 3

Logo Start 3

Logo Start 3, tüm mikro işletmelerin stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin tek bir yerden yönetebildiği bir ön muhasebe programıdır. Bu sayede işletmeler, banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her adımda kontrol ve verimlilik artışı sağlayabilirler.

Logo Start 3 ile Ön muhasebe işlemleri kolaylaşıyor
Mikro işletmelerin öncelikli hedefi, ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamaktır. Logo Start 3, işletmelerin bu hedeflerine ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlamakla birlikte günlük ön muhasebe işlemlerini de kolaylaştırır. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursa olsun, tüm mikro işletmeler Logo Start ile dijitalleşmenin ilk adımını atabilirler. Bu sayede stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerini tek bir yerden yönetebilirler.

e-Devlet Çözümleri Entegrasyonu
Mikro işletmeler, Logo Start 3`ün sunduğu kolaylıklara e-Devlet çözümleri konforunu da ekleyebilirler. e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu çözümleri Logo Start 3 ile entegre çalışır. Böylece işletmeler, herhangi bir ek uygulamaya ihtiyaç duymadan e-Devlet çözümlerine kolayca geçebilirler. Logo Start 3 ile birlikte e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu`na geçiş, işlem kolaylığı sağlamanın yanı sıra kağıt ve basım maliyetlerinden tasarruf etmeyi de sağlar.